Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Forum Reklamı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Calimero

MesajKonu: Forum Reklamı   Salı Nis. 08, 2008 2:14 pm

Sanırım bu Forumun reklamı pek iyi yapılamamıs ki hala 50 üyenin altındayız.Buna bir cözüm üretmek gerekiyor gibi.Muhtemelen cok kişi bu forumdan haberdar bile değil.Üye sayısı artmadıkca kişisel geyikler yapmaktan öteye gidilemez.
Kullanıcı profilini gör
855merve

MesajKonu: Geri: Forum Reklamı   Ptsi Haz. 09, 2008 3:08 pm

yha ark ben baktımda hep genellıkle eğlenceyle ilgili seyler var bi kaç tanede böyle dersle ilgili birbirimize odevlerde yardımcı olacagımız seylerde bi bölüm açsak hem oyle daha cok bulunur arama butonundan mesela ben diğer forum sitelerını oyle keşfettım..bu da benden bi fikir işte ...bide hepimiz soleyelım sınıfımızdakılere falan reklam yapalım işte listeye baktım daha 49 kişi var: drunken drunken
Kullanıcı profilini gör
Calimero

MesajKonu: Forum reklamı   Salı Haz. 10, 2008 8:55 am

haklısın,sürekli eglence konuları acılmıs.Yardımcı olacak baslıklar da acılmalı tabi.Gerci benim ödev yapma yada sınıfımdakilere söyleme sansım yok ama hala Ortaca lisesinde okuyanlar icin uygun olabilir.Bu forumun Ortaca lisesinde bulunan ve bulunmus kisileri bir araya getirecek bir amacı olmalı.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Forum Reklamı   Bugün 11:49 am

Forum Reklamı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LG Star Reklamı/Taylor Lautner
» japon forum 2009 takvimi
» Forum genişliğini nasıl ayarlayabilirim ?
» Alt Forum Ekleme Yapamıyorum...
» " Forum Açıklaması " Nerede?